Kategori | Kilo verme

Zayıflama kemeri

zayiflama

Zayıflama kemeri 21. yüzyılın yeni zayıflama prensibini yağ tabakasının sporu olarak adlandırılan işlemi hayata geçiren ilk mucizevi alettir. Yağ tabakasının sporu başka bir deyişle sorunlu bölgeleri egzersiz ile yönlendirerek yağ dokularını harekete geçirmektedir. Kemeri kullanarak 3 – 5 cm bile olan yağ tabakasını harekete geçirerek çok hızlı bir şekilde fazlalıklardan kurtularak vücut ağırlığını azaltabilirsiniz. Zayıflama kemerinin çok etkili ve güvenilir bir ürün olduğu belirtilmektedir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Zayıflama kemerinin çeşitli fonksiyonları, mikro bilgisayar tarafından gerçekleştirilmektedir: Kontrol, titreşimle yapılan masaj, ısıtma ve manyetik işlemler.

1 – Yağların hızlı bir şekilde yanmasını sağlar. Bu şekilde vücut ağırlığı azalır. Metabolizma doğal dengesine kavuşmaktadır. Fazla yağların atılmasıyla deri sıkılığı geri getirir.

2 – Kemerin içindeki mıknatıs parçaları güçlü manyetik alan yaratarak, in ve yan (pozitif ve negatif enerjiler) arasındaki dengeyi sağlamakta, küçük damarlardaki dolaşımları iyileştirmektedir.

3 – Yönetim, vibro masaj, ısıtma ve manyetik etkileşim ile tedavi eder.

4 – Doğum sonrası sarkıklıkları kaldırır, kaygan bir cilt oluşumu oluşturur.

5 – Belinizi ince ve derinizi çekici ve sağlıklı yapmaktadır.

6 – Çalışma gününün sonundaki yorgunluğu alır, yaşam enerjisi verir. Zinde hissedersiniz.

7 – Kadınların güzelliğini arttırır.

Zayıflama kemeri yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Bu şekilde vücut ağırlığı azalmış olur. Ayrıca Bazı Kemer Modellerinde bayanların göğüs kaslarını çalıştırarak dikleşmelerine yardımcı olan ek alet ve her yerde kablosuz kullanımı sağlayan bataryalar eklenmiştir.

Benzer ürünlerden farkı; onlar sadece vibro masaj yaparken, ısıtma ile tedavi ve mıknatısla manyetik alan oluşturarak daha kolay etkili ve derinlemesine sonuç verebilmektedir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Kategoriler

Arşivler